Efektyvus darbas su el. paštu

Kasdien el. paštas daugeliui yra nepakeičiamas darbo įrankis. Jis dažnai naudojamas ne tik informacijos pasidalinimui, bet ir užduočių delegavimui arba darbų valdymui. Deja, augantis gaunamų el. laiškų kiekis kelia vis daugiau iššūkių, tad efektyviam darbui su el. laiškais reikia naujų įgūdžių. Mokymų metu, kartu apžvelgsime gerąsias darbo su el. paštu praktikas ir efektyviausius įrankius, veikiančius su Microsoft Exchange Online arba Gmail for Work el. pašto sistemomis. Naujų žinių dėka tapsite el. laiškų valdymo guru ir ženkliai padidinsite savo produktyvumą.


Tikslas: išmokti efektyviai dirbti su el. laiškais pasitelkiant šiuolaikinius IT įrankius.

Tikslinė grupė: visi, kasdien susiduriantys su dideliu kiekiu gaunamų el. laiškų bei naudojantys Microsoft Exchange Online arba Gmail for Work el. pašto sistemas.


Pagrindinės mokymų temos

Temos:

  • Zero-inbox koncepcija – pristatysime kodėl verta siekti turėti tuščią el. pašto dėžutę ir kaip tą pasiekti.
  • Gaunamų el. laiškų valdymo principai – aptarsime kodėl kiekvieną el. laišką reikėtų traktuoti kaip užduotį bei kaip galima efektyviausiai tas užduotis valdyti.
  • Papildomi darbo su el. paštu įrankiai – apžvelgsime kokias papildomas el. pašto sistemų funkcijas arba specializuotų gamintojų įrankius galime panaudoti tam, kad padidintumėme savo produktyvumą.

Naujų žinių dėka tapsite el. laiškų valdymo guru, ženkliai padidinsite savo produktyvumą bei pas jus nebepasiklys nė vienas svarbus laiškas.

Seminaro vedėjas

Kamilė Butkevičiūtė

Julius Gregorauskas – IT valdymo konsultantas ir verslo technologijų ekspertas, turintis virš 10 metų patirtį IT ir telekomunikacijų srityse. Kasdien konsultuoja mažas ir vidutines įmones IT valdymo klausimais bei kaip efektyvinti verslą technologijų pagalba. 

Kitos mokymų temos

DariusEfektyvus darbas su el. paštu