trello.jpg

Trello – projektų (ir ne tik) planavimo įrankis

Ar kada nors teko išgirsti iš vadovo klausimą apie vykdomo projekto dalį į kurį atsakymo nežinojote? Arba pamiršti po organizuotų mokymų paprašyti išrašyti tiekėjų visas sąskaitas iki projekto pabaigos?

Ne? Tuomet toliau galite neskaityti, nes norime pristatyti (galbūt kai kam priminti) nemokamą įrankį planuoti darbus arba projektus kartu su kolegomis.

Trello tai didelis darbų sąrašas, kuriame galite susiplanuoti visas projekto veiklas ir tam tikrus darbus priskirti kolegoms. Be to, lengvai galite (tradiciškai) sekti įvykdytus, vykdomus, laukiančius savo eilės darbus. Smagiausia, kad lygiai taip pat galite planuoti atostogas su savo šeima ar vakarėlį su savo draugais.

trello0

Planavimo sistema kurią naudoja Trello vadinama kanban, viskas paremta darbo parašymu ant lapelio ir statuso keitimu kilojant darbą į atitinkamą dėžutę. Tik šiuo atveju viskas matoma jūsų kolegoms ir žmonėms, kuriuos prijungiate prie projekto. Trello sistemoje galite patys suteikti “dėžutėms” pavadinimus priklausomai nuo projekto veiklų (svarbu, kad viena dėžutė simbolizuotų pabaigą, o kita pradžia), darbus skaidyti į mažesnius ar prisekti nedidelius failus. Viskas interaktyvu ir labai paprasta.

Čia pateikiame kelis pavyzdžius:

trello1

trello3

trello2

P.s. Jei darbo vietoje turite didelę nenaudojamą sieną galite pasidaryti “gyvą” trello platformą.

source: http://www.xqa.com.ar/visualmanagement/wp-content/gallery/status-tags-revisited/xqa_0764.jpg

P.s.s. Kokius projekto planavimo įrankius jūs naudojate organizuodami projektą? Pasidalinkite komentaruose.

DariusTrello – projektų (ir ne tik) planavimo įrankis

Išsakyti savo nuomonę