The-unphotographed-album.png

Socialinis eksperimentas “Nenufotografuotų nuotraukų albumas”

Vyresnių vaikų įsivaikinimas vis dar retas reiškinys Brazilijoje, dažnai lydimas įvairių mitų ir prietarų. Šiandien, net 92% vaikų, gyvenančių našlaičių prieglaudose Brazilijoje yra vyresni nei 7 metų.

 

Tačiau, anot Nacionalinės Teisingumo Tarybos (ang. National Justice Council) iš 37.000 ketinančių įsivaikinti tėvų, tik 9% norėtų įsivaikinti vyresnio amžiaus vaiką. Planuojančius įsivaikinti vyresnio amžiaus vaiką tėvus dažnai lydi tokios baimės, kaip nežinomybė dėl jau įgytos mažylio patirties, biologinių tėvų įtakos ir anksčiau jį supusios aplinkos.

 

Norėdami paryškinti šios problemos aktualumą, prekinis ženklas “Dermodex”, besispecializuojantis vaikų bėrimo nuo vystyklų gydymo priemonėse, suorganizavo eksperimentą su trijomis brazilų šeimomis, įsivaikinusiomis vyresnio amžiaus vaikus. Eksperimento tikslas buvo atkurti tėvų ir jų įvaikių ankstyvos vaikystės prisiminimus, kurių šie neturėjo, tačiau visąlaik svajojo apie kartu patirtus ypatingus momentus. Praėjus keliems mėnesiams po intensyvių interviu su šeimomis ir jų aplinkos tyrimo, iliustratoriai atkūrė ypatingus momentus, kurių šeimos niekada neturėjo, tačiau visuomet apie juos svajojo. Šis eksperimentas vyko šeimoms nieko nežinant, todėl gavus nenufotografuotų nuotraukų albumą (ang. The Unphotographed album) jų reakcija buvo ypatinga.

Reklamos agentūra: BETC, São Paulo, Brazil

Justina SaveikytėSocialinis eksperimentas “Nenufotografuotų nuotraukų albumas”

Išsakyti savo nuomonę

Panašūs straipsniai