Prekybos žmonėmis prevencija

Iššūkis: Vis dar yra manoma, kad dažniausiai prekybos žmonėmis aukomis tampa moterys ir vaikai. Tačiau su rizika susiduria vis daugiau vyrų, kurie ieškodami būdo greitai užsidirbti tampa prekybos žmonėmis priverstiniam darbui ar nusikalstamai veiklai vykdyti aukomis.

Vidaus reikalų ministerijos atliktos apžvalgos duomenimis, 2018 m. pagalba buvo suteikta 239 asmenims, nukentėjusiems ar galėjusiems nukentėti nuo prekybos žmonėmis. Iš jų: 2 % vaikai, 46 % moterys, 52 % vyrai.

Įžvalga: Dažnai nusikaltėliai, kurie užsiima prekyba žmonėmis, savo aukas randa interneto pagalba (pažinčių portaluose, socialiniuose tinkluose).

Tikslas: Atkreipti vyrų dėmesį į prekybos žmonėmis pavojų ir informuoti apie saugumo priemones bei „Dingusių žmonių šeimų paramos centro“ teikiamą pagalbą.

Sprendimas

Pusę metų „Dingusių žmonių šeimų paramos centro“ Facebook puslapyje dalinomės informaciniu, edukaciniu turiniu, susijusiu su prekybos žmonėmis problema.

Iš viso buvo paruošta 40 įrašų apie prekybos žmonėmis formas, verbavimo technikas ir kitą aktualią informaciją. Dalinomės situacijų pavyzdžiais ir patarimais, kaip atpažinti įtartinus darbo pasiūlymus. Gavus įtartiną darbo pasiūlymą, skatinome pasitarti su Saugaus darbo linijos konsultantais, o tapus prekybos žmonėmis auka – kreiptis pagalbos SOS telefono numeriu.

Reklama buvo nukreipta į 21-40 m. neturinčius išsilavinimo vyrus, iš mažų Lietuvos miestų, kurie statistiškai dažniausiai tampa prekybos žmonėmis priverstiniam darbui aukomis.

Pagalba nukentėjusiems nuo prekybos žmonėmis

🔥 Nuo 2016 m. kasmet daugėja asmenų, nukentėjusių ir galėjusių nukentėti nuo prekybos žmonėmis, kuriems buvo suteikta kompleksinė pagalba.⚠️ Pastebima, kad jų tarpe vis daugiau VYRŲ, kurie ieškodami būdo greitai užsidirbti tampa prekybos žmonėmis priverstiniam darbui ar nusikalstamai veiklai aukomis.Jei patyrei fizinį ar psichologinį smurtą (grasinimai, šantažas) siekiant išnaudoti - kreipkis pagalbos! 🆘 tel. visą parą: +370 652 9818

Posted by Dingusių žmonių šeimų paramos centras on 2019 m. rugsėjo 14 d., šeštadienis
Sprendžiame kartu

Prekyba žmonėmis įvardinama kaip moderni vergovės forma. Tai ne tik seksualinis išnaudojimas ar prekyba organais. Žmonės parduodami priverstiniam darbui ar nusikalstamai veiklai vykdyti, elegatavimui, priverstinėms santuokoms, surogatinei motinystei ir kt.👉 Jei patyrei prievartą (fizinį ar psichologinį smurtą) siekiant išnaudoti - nelauk, kreipkis pagalbos bet kuriuo paros metu. 🆘 telefonas: +370 652 98187

Posted by Dingusių žmonių šeimų paramos centras on 2019 m. liepos 16 d., antradienis

Rezultatai

0

Pasiekta auditorija

0

Reklamos parodymų

0

Įtraukti vartotojai

Priemonės

  • Design
  • Facebook
  • Facebook ads
  • Facebook insights
  • Socialiniai tinklai
  • Turinys
URL https://www.facebook.com/www.missing.lt/
Dalintis