Video klipai socialiniams tinklams

Vaizdo įrašai užkariavo socialinius tinklus – dabar tai populiariausia reklamos forma. Video ne tik organiškai pasiekia 2,35 karto daugiau vartotojų, bet ir sulaukia beveik dvigubai daugiau auditorijos įsitraukimo nei statiniai vaizdai. Trumpai tariant, socialinių tinklų vartotojai mėgsta, kai įmonės ar organizacijos kalba vaizdais.

85% interneto vartotojų linkę įsigyti produktą, kurį matė video, o ne nuotraukoje.

76% vartotojų, peržiūrėję video reklamą, nusprendžia aplankyti įmonės profilį.

1 iš 4 pirkėjų YouTube kanale ieško video, susijusio su jį dominančiu produktu.

Video sulaukė 3 kartus daugiau dėmesio ir 12 kartų daugiau pasidalinimų nei tekstas ir vaizdai.

2018 m. duomenys


Scenarijus

Vaizdo įrašai būna įvairūs: įvaizdiniai įmonių video, produktų ar paslaugų pristatymai, edukaciniai animaciniai klipai ir t.t. Tai gali būti 1 min. įtraukianti istorija arba 10s produkto privalumų demonstracija.

Pasidalinkite su mumis, ką norite pasakyti savo auditorijai, o mes sugalvosime, kaip tai įdomiai papasakoti ir paruošime scenarijų.Vaizdo klipas

Kuriame filmuotus ir animuotus vaizdo klipus. Pasirūpinsime viskuo nuo lokacijos, apšvietimo, aktorių, dekoracijų iki montažo, titrų, garso takelio ar įgarsinimo.

Taip pat, pritaikysime video numatytiems sklaidos kanalams. Kiekviena socialinių tinklų platforma diktuoja savus reikalavimus.Sklaida

Įvertinę Jūsų tikslinę auditoriją ir tikslą, parengsime vaizdo įrašo komunikacijos strategiją socialiniuose tinkluose (Facebook, Instagram, Messenger, YouTube, LinkedIn).

Esant poreikiui, pasirūpinsime strategijos įgyvendinimu: palaikančiųjų įrašų parengimu, video adaptacijomis, reklamos sukūrimu ir administravimu, A/B testavimu, rezultatų analize ir kt.


Visada konsultuojame ir kartu ieškome sprendimo:

Rašykite
DariusVideo klipai socialiniams tinklams