Socialiniai tinklai

0

 

42% lietuvių naudojasi socialiniais tinklais. Įmonėms tai yra svarbus komunikacijos kanalas, nes aktyvi, su prekės ženklu komunikuojanti bendruomenė atneša didelę naudą verslui.

 


Kuriame socialinių tinklų strategijas trumpalaikei ir ilgalaikei prekės ženklo komunikacijai. Teikiame pasiūlymus, kaip sustiprinti įmonės ar prekės ženklo identitetą, būti išgirstam ir matomam.


Strategija
Kalbėtis

Komunikuojame, bendraujame, diskutuojame su tiksline grupe apie jų poreikius, pristatome unikalų turinį ir prekės ženklo pasiūlymus, skatiname bendruomenės kūrimą, įkvepiame vartotojus tapti lojaliais prekės ženklo ambasadoriais. Ruošiame savaitinius/mėnesinius/metinius turinio planus pasirinktose socialinėse platformose. Facebook, Google+, Youtube, Twitter ir kituose.Sukuriame vizualinį identitetą: socialinių tinklų puslapių dizainą ir komunikuojamo turinio dizainą, kuris išskiria turinį iš bendro socialinių tinklų naujienų srauto. Dalinamės savo sukauptais nuotraukų, vaizdo medžiagos ir kitais vizualinio turinio resursais, įmonei nusprendus tęsti tolimesnę komunikaciją patiems.Užsakome socialinių tinklų reklamą, pritaikome dizainą, vaizdo medžiagą ir tekstus tinkamam reklamos formatui. Optimizuojame, administruojame ir stebime rezultatus, kad projektas ir organizacija būtų matoma ir žinoma pasirinktai tiksliniai auditorijai.Paruošiame vaizdžią ataskaitą lygindami pasiektus rezultatus su išsikeltais tikslais. Teikiame pasiūlymus tolimesniai komunikacijai, stengiamės, kad pasibaigus turimam biudžetui projektas ir toliau teiktų naudą visuomenei. Padedame sukurti kitus etapus, susijusius su projekto augimu ar tobulinimu.Organizuojame mokymus įmonėms ir organizacijoms, kuriuose suteikiama visa reikalinga informacija apie socialinių tinklų įtraukimą į įmones ar projekto viešinimo strategiją, socialinių tinklų kūrimą, valdymą, turinio kūrimą, reklamos administravimą ir realių tikslų socialiniuose tinkluose pasiekimą.


Visada konsultuojame ir kartu ieškome sprendimo, jei:

  • Turite klausimų?

  • Norėtumėte gauti konkretų pasiūlymą?

  • Galite pasidalinti savo patirtimi su kitomis įmonėmis?

DariusSocialiniai tinklai