Paieškos sistemos optimizavimas

SEO ( Search Engine Optimisation liet. – „paieškos sistemos optimizavimas”) – metodas leidžiantis optimizuoti „Google“ paieškos rezultatus , padidinti internetinės svetainės organinį lankomumą. Paieškos sistemos optimizavimo (SEO) procesas susideda iš dviejų dalių: vidinio SEO ir išorinio SEO.


Vidinis SEO.
Šio proceso metu internetinė svetainė paruošiamas pagal „Google“ reikalavimus. Atliekamas raktinių žodžių tyrimas, kurio metu atrenkami labiausiai kliento verslo kryptis atitinkantys raktiniai žodžiai. Vėliau pagal tuos raktinius žodžius yra paruošiami unikalūs bei puslapio lankytojams įdomūs tekstai. Apie 80% viso SEO projekto sėkmės dalis yra būtent kokybiški tekstai.

Paraleliai yra atliekamas tinklalapio SEO auditas, kurio metu yra patikrinama ar Jūsų puslapis atitinka „Google“ iškeltus techninius reikalavimus. Audito rezultatai yra pateikiami ataskaitoje. Kartu ieškome optimaliausio būdo, kaip klaidas išsitaisyti.

Paskutiniame vidinio SEO etape į specialiai tam skirtus Turinio Valdymo Sistemoje (TVS  sistema, kurioje yra padaryta interneto svetainė) esančius laukus yra įrašomi meta įrašai: meta aprašymas, meta raktažodžiai ir meta antraštė. Meta įrašai paruošiami pagal surastus raktažodžius.


Strategija
Kalbėtis

Išorinis SEO.
„Google“ paieškos algoritmo veikimo principas yra toks, kad paieškos rezultatuose aukščiau keliami tie puslapiai, kuriuos aplanko didelis kiekis unikalių lankytojų atėjusių iš aukšto reitingo puslapių: skelbimų portalų, SEO skelbimų portalų forumų, tinklaraščių ir pan. Todėl paruošiami skelbimai į skelbimų portalus, straipsniai į straipsnių portalus ir t.t. remiantis Jūsų verslo specifika bei su Jumis suderintu planu.


Visada konsultuojame ir kartu ieškome sprendimo:

Rašykite
DariusPaieškos sistemos optimizavimas