"Facebook" pokalbių botai

Turbūt pirmas klausimas, kuris kyla perskaičius antraštę – “kas tie botai?”. Ir turbūt pats paprasčiausias atsakymas: tai virtualus asistentas, kuris pagal sudarytas taisykles pateikia informaciją per “Facebook Messenger” platformą.


Kuriame “Facebook” pokalbių botus, kurie gali atsakyti į dažniausiai užduodamus klausimus. Toks virtualus asistentas taupo Jūsų laiką ir pateikia reikiamą informaciją 24/7.Virtualus asistentas gali pasiūlyti tam tikrą Jūsų paslaugą ar prekę atsižvelgdamas į vartotojo “Facebook” anketą. Pavyzdžiui pateikti šią savaitę perkamiausių VYRIŠKŲ marškinėlių top5 arba parinkti knygą pagal AMŽIŲ ir ŽANRĄ.O galbūt norėtumėte, kad botas savarankiškai atsakytų į tokius klausimus, kokia oro temperatūrą mieste, kuriame yra vartotojas arba atsiųstų naujieną, kai tik ją patalpinsite savo puslapį?Procesai, kuriais pasirūpinsime:
Pokalbio dizainas
Boto programavimas ir laikimas serveryje
Integracija su įmonės duomenimis, procesais ar net mokėjimais
Tarpininkavimas su Facebook patvirtinant botą
Reklama
Pokalbių analizė ir statistika


Tai inovatyvi priemonė, kaip palaikyti šiltus santykius su esamais ar būsimais klientais per “Facebook Messenger” platformą. Konsultuojame ir ieškome sprendimo kartu.

Darius“Facebook” pokalbių botai