5735c217160000b60731eaad.jpg

Parduotuvė, kurioje galima susitikti savo sąžinės balsą

Idėjos įgyvendinimas: Hubbub ir Dirty Beach
Tikslas: paskatinti žmones neteršti gamtos
Tikslinė grupė:  visuomenė

Viename iš Didžiosios Britanijos miestelių, Gloucestershire, buvo atidaryta labai įdomi parduotuvė. Joje galima rasti kelių dešimtmečių senumo traškučių pakelių, gėrimų skardinių ir butelių. Tiesa, nieko čia įsigyti negalima, nes tai meninė instaliacija, kurioje demonstruojamos dar 1970 m. datuojamos prekės, surinktos vietiniame miške.

2

Tokiu pačiu principu kaip ir parduotuvė, miške buvo pastatytas šiukšlių pripildytas šaldytuvas. Jo tikslas – parodyti „tikruosius miško vaisius“.

3

Šių instaliacijų esmė – iškelti į viešumą šiukšlinimo problemą ir parodyti tikruosius jos mastus: nors žmonės dažnai galvoja, kad viena šiukšlė nieko nepakeis, tačiau šiukšlės niekur nedingsta ir kelių dešimtmečių senumo pakuotės, besimėtančios miškuose, tą įrodo.

4

Idėjos įgyvendinimas tėra viena iš Hubbub organizuojamos kampanijos „Love Your Forest“ dalių, o parduotuvės atidarymas Gloucestershire – tik pilotinis bandymas, kurio metu siekiama sumažinti išmetamų gamtoje šiukšlių kiekį: jam pasiteisinus, kampanija bus vykdoma visoje šalyje.

Daugiau informacijos apie šią iniciatyvą galite rasti šiame interneto puslapyje.

RamunėParduotuvė, kurioje galima susitikti savo sąžinės balsą

Išsakyti savo nuomonę

Panašūs straipsniai