advertising.png

Skaitmeninės rinkodaros projektų valdymas

Ar žinojote, kad per pakartotinę remarketingo reklamą pasiektas svetainės lankytojas būna 70% labiau linkęs pirkti? Ar tai, kad kiekvienas Google Ads paieškos kampanijoje išleistas euras grįžta dviem eurais pajamų? Ir tai tik ledkalnio viršūnė – nuolat tobulėjančios skaitmeninės reklamos technologijos leidžia pasieki vartotoja jam dar net nepradėjus ieškoti jūsų produkto. Efektyviai paruošta reklama gali lydėti vartotoją viso pirkimo proceso metu nuo poreikio sukūrimo iki sprendimo priėmimo.


Mes turime ilgalaikę patirtį dirbdami su mokamomis reklamomis ir jų įgyvendinimo strategijomis šiuose kanaluose: Goole Ads (Ex Adwords), Google Display Network, Gmail Ads (GSP), Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, Twitter, VKontakte, ir kituose.


Kalbėtis

Savo klientams siūlome net tik technines žinias, bet integruotus projektus, apimančius skirtingus reklamos kanalus ir taktikas. Mūsų darbas susideda iš šių etapų:

  1. Kartu su klientu įsigiliname į jo verslo specifiką, išgryniname tikslinę auditoriją, iškeliame pagrindinius ir antrinius tikslus, jiems sekti suprogramuojame statistikos panelę bei įvertiname ankstesnių rinkodaros veiksmų efetyvumą arba klaidas.
  2. Atrenkam tinkamiausius reklamos kanalus bei optimaliausias taktikas (video rinkodara, remarketingas, kontaktų rinkimas ar kt.) pasiekti tikslinę auditoriją. Paruošiam kampanijos planą bei biudžetą.
  3. Koordinuojam kampanijos turinio kūrimo darbus: nukreipimo puslapio dizaino ir programavimo, banerių dizaino, video, žinučių socialinėms medijoms kūrimo ir adaptavimo.
  4. Paleidžiame, nuolat stebime ir optizuojame kampaniją koncentruodami biudžetą į geriausia pasirodančius kanalus ir reklamas.
  5. Pateikiam ataskaitą su įžvalgom ir tolimesnių veiksmų pasiūlymais.

Visada konsultuojame ir kartu ieškome sprendimo:

Rašykite
skaityti daugiau
DariusSkaitmeninės rinkodaros projektų valdymas
seo3.png

Paieškos sistemos optimizavimas

SEO ( Search Engine Optimisation liet. – „paieškos sistemos optimizavimas”) – metodas leidžiantis optimizuoti „Google“ paieškos rezultatus , padidinti internetinės svetainės organinį lankomumą. Paieškos sistemos optimizavimo (SEO) procesas susideda iš dviejų dalių: vidinio SEO ir išorinio SEO.


Vidinis SEO.
Šio proceso metu internetinė svetainė paruošiamas pagal „Google“ reikalavimus. Atliekamas raktinių žodžių tyrimas, kurio metu atrenkami labiausiai kliento verslo kryptis atitinkantys raktiniai žodžiai. Vėliau pagal tuos raktinius žodžius yra paruošiami unikalūs bei puslapio lankytojams įdomūs tekstai. Apie 80% viso SEO projekto sėkmės dalis yra būtent kokybiški tekstai.

Paraleliai yra atliekamas tinklalapio SEO auditas, kurio metu yra patikrinama ar Jūsų puslapis atitinka „Google“ iškeltus techninius reikalavimus. Audito rezultatai yra pateikiami ataskaitoje. Kartu ieškome optimaliausio būdo, kaip klaidas išsitaisyti.

Paskutiniame vidinio SEO etape į specialiai tam skirtus Turinio Valdymo Sistemoje (TVS  sistema, kurioje yra padaryta interneto svetainė) esančius laukus yra įrašomi meta įrašai: meta aprašymas, meta raktažodžiai ir meta antraštė. Meta įrašai paruošiami pagal surastus raktažodžius.


Strategija
Kalbėtis

Išorinis SEO.
„Google“ paieškos algoritmo veikimo principas yra toks, kad paieškos rezultatuose aukščiau keliami tie puslapiai, kuriuos aplanko didelis kiekis unikalių lankytojų atėjusių iš aukšto reitingo puslapių: skelbimų portalų, SEO skelbimų portalų forumų, tinklaraščių ir pan. Todėl paruošiami skelbimai į skelbimų portalus, straipsniai į straipsnių portalus ir t.t. remiantis Jūsų verslo specifika bei su Jumis suderintu planu.


Visada konsultuojame ir kartu ieškome sprendimo:

Rašykite
skaityti daugiau
DariusPaieškos sistemos optimizavimas
hologram.png

Hologramos

Inovatyvus produkto ar paslaugos pristatymas pasitelkiant 3D vaizdo Holografą suteikia žiūrovui nepamirštamus įspūdžius ir garantuoja gerą patirtį bei paskatina atsiminti, dalintis ir pasakoti. Ypatingos raiškos vaizdo hologramos sujungtos su realiu objektu nepalieka abejingų ir sukuria magišką jausmą.

Hologramos projekto įgyvendinimo žingsniai:
1. Poreikio nustatymas ir tikslo iškėlimas.
2. 3D animacijos scenarijaus sudarymas ir patvirtinimas.
3. Animacijos sukūrimas ir pritaikymas 3D vaizdo Holografui.
4. Nuomos vietos derinimas ir administraciniai darbai iki įrenginio pastatymo.
5. Animacijos transliacija 3D vaizdo Holografu.
6. Atgalinis ryšys – poveikio žiūrovui nustatymas. Reklamos kampanijos efektyvumas

Sprendimas paruošiamas per 4-6 savaites.

Strategija
Kalbėtis

Hologramos – puikus būdas atkreipti vartotojų dėmesį, juos įtraukti į jūsų prekės ženklo istoriją. Hologramomis galite pristatyti:
– savo prekės ženklą;
– produktą ar jo atnaujinimus;
– paslaugas;
– naują NT objektą
Hologramų pritaikymo galimybės – didelės – o paliekamas įspūdis nepamirštamas.

Visada konsultuojame ir kartu ieškome sprendimo, jei:

Turite klausimų?
Norėtumėte gauti konkretų pasiūlymą?

skaityti daugiau
Kamilė ButkevičiūtėHologramos
mokymai.png

Mokymai

skaityti daugiau
DariusMokymai
web.png

Internetinės svetainės

“Jei Jūsų nėra internete – Jūs neegzistuojate”. Mes kuriame šiuolaikiškas ir išmaniesiems įrenginiams pritaikytas organizacijų ir projektų internetines svetaines, kurios patraukliai pristato klientų paslaugas ar iniciatyvas, bei padidina užklausų ar susidomėjimo kiekį.

Mes tikime, kad geriausius rezultatus savo klientams galime pasiekti tik pilnai ir atvirai bendradarbiaudami. Tik taip išsiaiškinsime Jūsų projekto problemas ir galėsime pasiūlyti tikslingus sprendimus.

Mes prisiimame atsakomybę, kad atlikti projektai pasiektų užsibrėžtus tikslus.

Strategija

Pasirinkite skiltį, kuri tiksliausiai apibūdina Jūsų problemą:

Pirminėje projekto stadijoje svarbiausia tikslingai išsigryninti, kuris sprendimas Jūsų projektui bus naudingiausias. Mes padėsime Jums:

– Išsigryninti internetinės svetainės tikslus ir jiems pasiekti reikalingas priemones;
– Nustatyti tikslinę auditoriją – ir kokiais rinkodaros kanalais ją galėsite pasiekti;
– Sudėlioti internetinės svetainės struktūrą, nustatyti reikiamus elementus ir išsiaiškinti, kokio turinio (tekstų, nuotraukų, logotipų ir t.t.) reikės svetainės kūrimo metu.

Susitikimo ir plano parengimo kaina: 200 eur.

Interneto vartotojų elgsena nuolat kinta, kaip ir kanalai, kuriais juos galima pasiekti. Mes padėsime Jums:

– Pritaikyti Jūsų internetinę svetainę mobiliesiems įrenginiams išlaikant senąjį dizainą;
– Atnaujinti internetinės svetainės dizainą pagal naujausias technologijas;
– Optimizuoti internetinės svetainės spartą ir užtikrinti saugumą;

Susitikimo, kurio metu identifikuosime reikiamus pokyčius Jūsų konkrečiu atveju, kaina 100 eur.

Internetinės svetainės visų pirma turi būti ne išlaidos, o investicija Jūsų verslui. Mes Jums padėsime:

– Atrinkti rinkodaros kanalus, tinkamus Jūsų verslui / projektui;
– Integruoti tinkamiausius kanalus į Jūsų internetinę svetainę (soc. medijos, naujienlaiškių siuntimo ir t.t. sprendimus);
– Pakonsultuosime tiesioginės rinkodaros klausimais.

Susitikimo kaina: 100 eur.

Jeigu tiesiog ieškote partnerių įgyvendinti Jūsų sumanymą ir jau turite pradinius brėžinius, galbūt net dizainą, NBRANDED gali ir tiesiog įgyvendinti Jūsų norimą projektą.

Jei domina paslaugos, kurios nelabai atitinka ankščiau esančių – tiesiog rašykite mums žemiau esančia forma arba el. paštu, ir tuomet galėsime nukreipti viena ar kita kryptimi.

Visada konsultuojame ir kartu ieškome sprendimo. Rašykite mums žemiau esančia forma arba el. paštu info@nbranded.lt


Analizė ir planavimasSeno svetainės dizaino atnaujinimasTechninės korekcijos ir modifikavimasVartotojų pritraukimasSvetainės kūrimas pagal specifikacijąKita


<1000 EUR1000-3000 EUR3000-5000 EUR5000-10000 EUR10000+ EUR

skaityti daugiau
Vilius KytraInternetinės svetainės
graphic.png

Grafinis dizainas

90% žmogaus smegenų apdorojamos informacijos yra vaizdinė, vartotojai ją geriau priima ir lengviau atsimena! Organizacijoms ir verslui svarbu pristatyti save ir iškomunikuoti vykdomus projektus suprantamai ir patraukliai. Tai suprasdami mūsų profesionaliūs dizaineriai padės jums tapti labiau atpažįstamais.

Organizacijos įvaizdis – vizualinio identiteto kūrimas:
• logotipo dizainas;
• firminių blankų dizainas;
• vizitinės kortelės;
• prezentacijos dizainas;
• el. parašo dizainas.

Strategija
Kalbėtis

Atsižvelgdami į organizacijos arba projekto stilistiką, kuriame dizainą:
• plakatams;
• bukletams;
• lankstukams;
• skrajutėms;
• leidiniams.

Visada konsultuojame ir kartu ieškome sprendimo, jei:

Turite klausimų?
Norėtumėte gauti konkretų pasiūlymą?

skaityti daugiau
DariusGrafinis dizainas
social4.png

Socialiniai tinklai

0

 

42% lietuvių naudojasi socialiniais tinklais. Įmonėms tai yra svarbus komunikacijos kanalas, nes aktyvi, su prekės ženklu komunikuojanti bendruomenė atneša didelę naudą verslui.

 


Kuriame socialinių tinklų strategijas trumpalaikei ir ilgalaikei prekės ženklo komunikacijai. Teikiame pasiūlymus, kaip sustiprinti įmonės ar prekės ženklo identitetą, būti išgirstam ir matomam.


Strategija
Kalbėtis

Komunikuojame, bendraujame, diskutuojame su tiksline grupe apie jų poreikius, pristatome unikalų turinį ir prekės ženklo pasiūlymus, skatiname bendruomenės kūrimą, įkvepiame vartotojus tapti lojaliais prekės ženklo ambasadoriais. Ruošiame savaitinius/mėnesinius/metinius turinio planus pasirinktose socialinėse platformose. Facebook, Google+, Youtube, Twitter ir kituose.Sukuriame vizualinį identitetą: socialinių tinklų puslapių dizainą ir komunikuojamo turinio dizainą, kuris išskiria turinį iš bendro socialinių tinklų naujienų srauto. Dalinamės savo sukauptais nuotraukų, vaizdo medžiagos ir kitais vizualinio turinio resursais, įmonei nusprendus tęsti tolimesnę komunikaciją patiems.Užsakome socialinių tinklų reklamą, pritaikome dizainą, vaizdo medžiagą ir tekstus tinkamam reklamos formatui. Optimizuojame, administruojame ir stebime rezultatus, kad projektas ir organizacija būtų matoma ir žinoma pasirinktai tiksliniai auditorijai.Paruošiame vaizdžią ataskaitą lygindami pasiektus rezultatus su išsikeltais tikslais. Teikiame pasiūlymus tolimesniai komunikacijai, stengiamės, kad pasibaigus turimam biudžetui projektas ir toliau teiktų naudą visuomenei. Padedame sukurti kitus etapus, susijusius su projekto augimu ar tobulinimu.Organizuojame mokymus įmonėms ir organizacijoms, kuriuose suteikiama visa reikalinga informacija apie socialinių tinklų įtraukimą į įmones ar projekto viešinimo strategiją, socialinių tinklų kūrimą, valdymą, turinio kūrimą, reklamos administravimą ir realių tikslų socialiniuose tinkluose pasiekimą.


Visada konsultuojame ir kartu ieškome sprendimo, jei:

  • Turite klausimų?

  • Norėtumėte gauti konkretų pasiūlymą?

  • Galite pasidalinti savo patirtimi su kitomis įmonėmis?

skaityti daugiau
DariusSocialiniai tinklai