meskinas-2.jpg

Animaciniai klipai tėvams ir vaikams

Situacija: Lietuvos aklųjų biblioteka norėjo sukurti animacinį klipą skirtą 1-4kl. vaikams apie neregius. Šis klipas būtų rodomas pamokos pradžioje, kurioje plačiau lektorius ar mokytojas pasakotų apie žmones negalinčius matyti. Taip pat biblioteka norėjo klipą rodyti ir socialiniuose tinkluose (Facebook, Youtube), taip didinti žinomumą.

Kartu padiskutavę nusprendėme sukurti du animacinius klipus vieną skirtą vaikams, kitą jų tėvams. Kadangi biudžetas buvo ribotas, panaudojome klipuose tą pačia esmę, bet keitėme klipų pradžią ir pabaigą.

Sprendimas

Klipas skirtas vaikams.

Iliustracijos: Milda Griciūnė
Animacijos: Justas Griciūnas
Balsas: Arminas Bogusevičius

Klipas skitas tėvams:

Kartu su klipais padovanojome Facebook komunikacijos žinutes, kurios plačiau iškomunikuoja patarimus, kaip bendrauti su neregiais. Šioms žinutėms užsakėme papildomos reklamos. Didelis ačiū mūsų praktikantei Ievai Gelžinytei.

Rezultatai:

0

Parodymų

0

Pasiektų tėvų

0

Klipų peržiūros

skaityti daugiau
DariusAnimaciniai klipai tėvams ir vaikams
Screen-Shot-2017-11-23-at-21.18.32-copy.png

Pagalbos moterims linijos TV klipas

 

Situacija:  “16 dienų prieš smurtą prieš moteris” metu organizacija VŠĮ „Moters pagalba moteriai“  nusprendė viešinti Pagalbos moterims liniją. Klipą norėjo rodyti per LRT televiziją.  Turėjo kitą paruoštą klipą autobusų ekranams, bet po diskusijų nusprendėme perkurti turimą variantą.

Sprendimas: norint aktualizuoti problemą, buvo rastas faktas, kuris įrodytų problematikos mąstą. 66 tūkstančiai skambučių per 2016m. dėl smurto artimoje aplinkoje. Dūžtantis puodukas pasirinktas, kaip santykių, pykčio ir emocinio nestabilumo simbolis.

skaityti daugiau
DariusPagalbos moterims linijos TV klipas