Screen-Shot-2017-05-05-at-11.50.37.png

Kad vyrai suprastų, ką reiškia seksualinis priekabiavimas …

Meksiko miesto metro buvo įvykdyta konceptualiai keista, tačiau neabejotinai įsimintina socialinė kampanija – viename iš šio miesto metro traukinių buvo įrengta „penio vieta“, kur suformuotos į vyro liemenį ir penį panašios formos. Taip padaryta norint, kad metro važiuojantys vyrai susimąstytų apie moterų kasdien patiriamą seksualinį priekabiavimą.


Prie šios sėdėjimo vietos yra užrašas Tik vyrams. Tačiau, kaip galite matyti žemiau esančiame klipe, šioje vietoje sėdintys vaikinai – neabejotinai aktoriai – jaučiasi nepatogiai, muistosi ir greitai visai atsistoja nuo sėdynės. „Toks keliavimas erzina, tačiau tai smulkmena palyginus su seksualiniu priekabiavimu, kurį kasdien keliaudamos patiria moterys“ – toks užrašas puikuojasi ant grindų prie šios sėdynės.

Taip pat buvo organizuotas tyrimas, kuris atskleidė, kad 65% Meksiko miesto moterų autobusuose ar traukiniuose yra patyrusios seksualinį priekabiavimą.

 

Papildomas netradicinis sprendimas: ant metro platformos filmuojami vyrų užpakaliai ir filmuota medžiaga transliuojama metro esančiuose televizijos ekranuose.

 

Erika SimniškytėKad vyrai suprastų, ką reiškia seksualinis priekabiavimas …

Išsakyti savo nuomonę

Panašūs straipsniai