Jaunimo savanoriška tarnyba kviečia savanoriauti

Klientas: Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.
Išpildymas: Jonas Vėlutis


zipfmsavanoriaiReklama buvo komunikuojama Jaunimo savanoriškos tarnybos socialinio tinklo Facebook puslapyje ir įkelta į
Jaunimo politikos youtube kanalą
. Per 3 dienas, tai padėjo sugeneruoti pirmojo klipo 11 472 (Facebook), 9 064 (Youtube) peržiūrų ir antrojo – 7 452 (Facebook) 1 526 (Youtube). Pirmuoju klipu taip pat dalinosi ZIP FM savo Facebook puslapyje, tai susilaukė net 35 121 peržiūrų. ZIP FM taip pat ieško sau savanorio, kurį paskelbs po 3 savaičių nuo kampanijos pradžios ir apie savanoriavimą kalbėjo jaunųjų maltiečių vadovas ZIP FM eteryje.

0

Youtube peržiūros

0

Facebook peržiūros

Kampanijos konceptas, kuriuo naudojantis sukurta reklama, gerai žinomas visiems reklamos industrijos atstovams, kai 2012m. DirecTV kartu su reklamos agentūra Grey New York klipą pristatė Kanų reklamos festivaliui.

Paysera – pinigų pervedimo paslaugas teikianti įmonė, tokią pačią koncepciją naudojo prieš metus. Du klipai surinko virš 200 000 Youtube peržiūrų platformoje ir taip pat buvo labai neigiamai sutikti Lietuvos reklamos kūrėjų.

Mes norime labiau pasveikinti, nei teisti Jaunimo savanoriška tarnybą už šią kampaniją ir palinkėti kitą kartą būti dar originalesniais:)

DariusJaunimo savanoriška tarnyba kviečia savanoriauti

Išsakyti savo nuomonę

Panašūs straipsniai