google-mazesnis-01.png

COVID-19 metu „Google” NVO dovanoja nemokamą įrankių rinkinį bei reklamos už 10 000 JAV dolerių

Lietuvoje veikiančioms nevyriausybinėms organizacijoms “Google” dovanoja nemokamą įrankių paketą “G Suite” skirtą bendradarbiavimui bei produktyvumo skatinimui bei “Ad Grants” mėnesinės reklamos už 10 tūkst. JAV dolerių.

Google iniciatyva

Bendruomenėms visame pasaulyje kovojant su Koronavirusu (COVID-19) nevyriausybinės organizacijos (NVO) taip pat susiduria su iššūkiais. Google ėmėsi iniciatyvos norėdama pagelbėti ne tik NVO, kurioms šiuo laikotarpiu bus sunkiau pritraukti naujus donorus, bet tokiu būdu taip pat padėti ir asmenims, kuriems pagalba iš nevyriausybinių organizacijų yra būtina – tai vaikai, seneliai, smurto aukos ir visi kiti asmenys, kuriems reikia profesionalios nevyriausybinių organizacijų pagalbos.

„Atsižvelgiant į koronaviruso sukeltą situaciją ne pelno organizacijoms reikia įrankių, kurie padėtų dirbti nuotoliniu būdu ar reklamuoti jų veiklą internete. Norime pagelbėti ne pelno organizacijoms Lietuvoje, todėl pristatome „Google for Non Profits”. „Google for Nonprofits” visoms kriterijus atitinkančioms organizacijoms suteikia galimybę naudotis „G Suite“ įrankiais nemokamai, įskaitant ir el. paštą, duomenų saugyklą, vaizdo skambučius ar darbui kartu skirtus dokumentus. Mes tikime, kad galime įgalinti ne pelno organizacijas augti ir todėl kiekvienai organizacijai suteikiame iki 10 tūkst. JAV dolerių reklamos kreditų, skirtų reklamuoti jų kilnius tikslus internete“, – pasakojo „Google” vadovas Baltijos šalyse Vytautas Kubilius.

Kas gali kreiptis?

“Google for Nonprofits” įrankiais galės naudotis tik tos nevyriausybinės organizacijos, kurias patvirtins “Google” partneris “TechSoup”. Užregistruoti savo domeną ir pradėti naudoti nemokamus Google įrankius galite sekdami šias instrukcijas.

Nbranded siūlo pagalbą

Mūsų, Nbranded komanda, su „Google“ ir skaitmenine reklama dirba jau daugiau nei 8m.  Tad jei matote, kad Jums reikia pagalbos registruojant domeną prie “Google for Nonprofits” ar organizuojant ir planuojant “Ad Grants” biudžetą bei reklamas – galite drąsiai kreiptis. Kontaktus rasite čia. 

Kas yra “Google G suite”?

“Google G Suite” yra įrankių rinkinys pritaikytas darbo organizavimui tiek mažose, tiek didelėse komandose. Jie padeda planuoti darbus, organizuoti video skambučius, kurti organizacijos įvaizdį, saugiai talpinti duomenis ir lengvai juos rasti.

Nuotraukoje matomi įrankiai daug kam gerai pažįstami. Privalumas tas, kad  prisijungę su savo organizacijos domain’u gausite visą basic “G suite” paketą visai organizacijai – nemokamai.

Kas yra “Google Ad Grants”?

“Ad Grants” iki šių metų Spalio kiekvieną mėnesį suteikia pelno nesiekiančioms organizacijoms iki 10 tukst. JAV dolerių reklamos Google paieškoje.  Jūs galėsite nestabdyti savo augimo, reklamuoti tikslus internete nemokamai. Jūsų organizacija galės rengti virtualius viešus renginius ir rinkti lėšas.

Paveikslėlis Destylio Communication & Design LLP

Daugiau detalesnės informacijos rasite čia.

VestinaCOVID-19 metu „Google” NVO dovanoja nemokamą įrankių rinkinį bei reklamos už 10 000 JAV dolerių

Išsakyti savo nuomonę

Panašūs straipsniai