Apsisaugoti nuo UV spindulių padeda… Lėlės

Idėjos įgyvendinimas: FCB Brazil
Klientas: Nivea
Tikslas: išmokyti vaikus rūpintis savo oda ir saugoti ją nuo UV saulės spindulių
Tikslinė grupė:  vaikai

Visi vaikų turintys tėvai susiduria su ta pačia problema: vaikai nemėgsta, kai jų tėvai bando juos ištepti losjonu nuo saulės. Tačiau, kaip jiems paaiškinti, jog reikia saugoti savo odą nuo UV saulės spindulių, kurie yra viena didžiausių odos vėžio sukėlėjų? Nivea, kartu su reklamos agentūra FCB Brazil, rado genialų sprendimą. Kaip? Ogi pasitelkus lėles.

nivea-sunburn-dolls

Šios lėlės yra padarytos iš UV saulės spinduliams jautrios medžiagos, kuri palikta saulės spinduliuose parausta: visai kaip ir neprižiūrėta žmogaus oda. Tačiau užtepus ant jos losjono nuo saulės, raudonis dingsta ir lėlė gali „džiaugtis“ sveika ir apsaugota oda.

nivea1

Rūpinimasis šiomis lėlėmis ne tik leidžia vaikams linksmai leisti laiką, tačiau kartu moko juos rūpintis ir savo pačių oda. Tai ypač svarbu, nes dalyje pasaulio UV saulės spinduliai yra ypač agresyvūs ir nesirūpinimas oda gali baigtis odos vėžio susirgimu.

nivea-doll-4-foto

Ši kampanija buvo pradėta vykdyti Rio de Žaneiro paplūdimiuose ir susilaukė didžiulės sėkmės: į „mokymus“ apie saulės daromą žalą kas valandą būdavo įtraukiami daugiau nei 100 vaikų bei jų tėvų. Po sėkmingo bandymo mokinti vaikus apie odos priežiūros būtinybę, kuris buvo teigiamai įvertintas tiek vaikų, tiek ir jų tėvų, šios NIVEA lėlės pasirodė ir prekyboje.

Daugiau informacijos apie šią iniciatyvą galite rasti šiame interneto puslapyje.

RamunėApsisaugoti nuo UV spindulių padeda… Lėlės

Išsakyti savo nuomonę

Panašūs straipsniai