instagram-paveiksliukas-redaguota-2-01-min.jpg

9 „Instagam“ istorijų kūrimo programėlės: nuo minimalizmo iki vaizdo įrašų iš nuotraukų (2)

Mūsų paskutiniame straipsnyje apžvelgėme 5-ias lengviau ir gražiau „Instagram“ istorijas jums leisiančias kurti programėles, pritaikytas tiek minimalizmą mėgstantiems estetams, tiek linkusiems dažniau vietoj foto medžiagos dalintis video formatu. Atradę dar 4-ias „Instagram“ istorijų redagavimo programėles, tęsiame jų apžvalgą ir tikimės, jog sąraše atrasite jūsų prekės ženklui tinkamiausią variantą.

 

1.Maisto mylėtojams

„Foodie“ programėlės pavadinimas kalba pats už save – ši redagavimo priemonė yra pritaikyta visiems, kuriantiems maisto tinklaraščius ar su maistu susijusius prekės ženklus. Čia galėsite rasti virš 30 kiekvieno skoniui pritaikytų nuotraukų filtrų, priklausomai ar jūsų lėkštėje „Crispy“ ar „Sweet“ patiekalas, kadangi filtrų pavadinimai siejasi su skonių tematika. Be to, „Foodie“ turi išties naudingą funkciją, kuomet fotografuojant maistą iš viršaus bei radus geriausią nuotraukos kampą, programėlė leidžia tai žinoti nusidažydama geltona spalva.

 

2.Artistiškiems potėpiams

Jei jūsų prekės ženklas turi artistišką stilių bei ketinate paversti savo „Instagram“ istorijas panašiomis į Picaso, Dali ar kito žymaus tapytojo paveikslus, čia gali pasitarnauti „Prisma“ 2016m. ši programėlė laimėjo geriausios nominaciją tiek „Google Play“, tiek „App Store“ puslapiuose. Čia galite rasti daugiau nei 300, jūsų nuotrauką meno kūriniu paversiančių filtrų, o taip pat „Prisma“ kiekvieną dieną išleidžia po naują filtrą, turėdama „Daily Filter“ funkciją, kas užtikrina, jog variacijų efektams tikrai nestigs. Visgi, tenka pabrėžti, jog aplikaciją turi tik 3 dienų bandomąjį laikotarpį, o norint tęsti jos naudojimą, reikėtų mokėti 1,69 eurus per mėnesį.

3.Siekiantiems platesnių redagavimo galimybių

Norisi „Photoshop“ telefone? „Enlight Photofox“ gali būti jo kišenine versija bei leisti pasinerti į kūrybingiausius nuotraukų redagavimo sprendimus. Sudėtingesnė bei daugiau galimybių turinti programėlė, leisianti eksperimentuoti su nuotraukų sluoksniais (ang. double exposure), iš nuotraukos sukurti planetos iliuziją, išsklaidyti nuotrauką (ang. dispersion) ir pan. Tai programėlė siūlanti daugiau nei pagrindinės/įprastos nuotraukų redagavimo funkcijos ir geriausia yra tai, jog visų jos redagavimo subtilybių galima išmokti – „Enlight Photofox“ rasite paaiškinimus, kaip naudotis viena ar kita jos funkcija. Tiesa, programėlė prieinama tik „iOS“ vartotojams.

4.Kai vienos nuotraukos nepakanka

Galbūt jūsų prekės ženklui svarbu „Instagram“ istorijoje parodyti „prieš“ ir „po“ rezultatus bei juos sudėti į bendrą koliažą? Tokiu atveju pasitarnauti gali lengvai valdoma programėlė „Instasize: Photo Editor+Collage“. Ši aplikacija pritaikyta ne tik koliažų kūrimui, bet taip pat ir paprastam, o kartu ir efektyviam nuotraukų redagavimui, kuomet norisi dalintis daug ir greitai. Paprastesnis ir greitesnis nuotraukų redagavimas = daugiau likusio laiko, skirto jūsų kitam „Instagram“ istorijos kūrimui bei vartotojų pasiekiamumo didinimui!

Tikimės, jog šiame straipsnyje atradote dar neišbandytų, „Instagram“ istorijoms pritaikytų redagavimo programėlių ir jei dar neskaitėte pirmosios straipsnio dalies, kviečiame žvilgtelti bei gauti dar daugiau įkvėpimo jūsų prekės ženklo kūrybiniams sprendimams.

Gabija Stašinskaitė9 „Instagam“ istorijų kūrimo programėlės: nuo minimalizmo iki vaizdo įrašų iš nuotraukų (2)

Išsakyti savo nuomonę

Panašūs straipsniai