ap.jpg

10+ mobiliųjų programėlių, padėsiančių išsiskirti socialiniuose tinkluose (1)

Internete sklando mitas, kad žmogaus smegenys vaizdinę medžiagą suvokia 60 000 kartų greičiau nei tekstinę. Kiek tame tiesos, niekas nežino, nes jokių oficialių tyrimų rasti nepavyksta. Mes taip pat neišsiaiškinsime, tiesa tai ar melas.Tačiau verta pasikliauti Carnegie Mellono universiteto Kognityvinio smegenų vaizdavimo centro direktoriaus Marcelio Justo teigimu, kad vaizdinė medžiaga žmogaus smegenims yra natūralesnė ir suteikia daugiau informacijos. Todėl, planuodami marketingo kampanijas, nepamirškite nuotraukų, paveikslėlių ir filmukų.

Šiais laikais sukurti gerą vaizdo turinį galima ir neturint sudėtingų grafinio dizaino programų. „Apple Store“ ir „Google Play“ parduotuvėse galite rasti galybę mobiliesiems pritaikytų programėlių, kuriomis lengvai pagaminsite tekstinius paveikslėlius ar filmukus. Jais patogu vizualizuoti idėjas, reklamuoti renginius, susikurti verslo vizitines korteles, prekių aprašymus, papasakoti verslo istoriją, sukurti sveikinimo atvirukus ar įgyvendinti kitus sumanymus.
Apžvelgsime populiariausias vaizdo turinį padedančias kurti programėles.

„Boomerang“

 

Ką galima sukurti. Judančius paveikslėlius.
Kaip veikia. Randate judantį vaizdą, paspaudžiate mygtuką, o programėlė nufotografuoja 10 kadrų ir iš jų pagamina trumpą filmuką. Visas smagumas tame, kad kadrai sukami ne ratu, o pirmyn ir atgal.
Bendrinimo galimybės. Tiesiai iš programėlės filmukais galima dalintis „Instagram“ ir „Facebook“. Jie gali būti išsaugoti įrenginyje, todėl vėliau filmukais galima dalintis ir kituose socialiniuose tinkluose.
Kaina. Nemokama.

 

 

 

„Hyperlapse“

 

Ką galima sukurti. Fotofilmus.
Kaip veikia. Paspaudus mygtuką programėlė pradeda fotografuoti tam tikrais laiko intervalais, o iš gautų kadrų padaromas fotofilmas. Hyperlapse turi integruotą stabilizavimo funkciją, todėl išlygina visus neatitikimus tarp kadrų. Taip sukuriamas nuoseklus, nešokinėjantis fotofilmas.
Bendrinimo galimybės. Tiesiai iš programėlės filmukais galima dalintis „Instagram“ ir „Facebook“. Juos taip pat galima išsisaugoti ir dalintis kituose socialiniuose tinkluose.
Kaina. Nemokama.

 

„Legend“

 

Ką galima sukurti. Animuoto teksto paveikslėlius ir filmukus.
Kaip veikia. Pirmiausia parašote tekstą, kuris negali būti ilgesnis kaip 100 simbolių. Tada tekstą stilizuojate – pasirenkate vieną iš 20 teksto animavimo stilių. 6 stiliai yra nemokami, o visus kitus galima nusipirkti. Animavę tekstą, pasirenkate norimą foną. Fonui galite rinktis konkrečią spalvą arba nuotraukas. Foninę nuotrauką galite rinktis iš programėlės siūlomų arba pridėti savo.
Bendrinimo galimybės. Sukurtus paveikslėlius ar filmukus galite tiesiogiai siųsti „Messenger“ programėle arba bendrinti „Instagram“, „Facebook“, „Twitter“ ar „Vine“.
Kaina. Bazinė „Android“ įrenginiams pritaikyta versija yra nemokama, o mokamus elementus galima nusipirkti už 2,12–2,19 Eur. iOS naudojantiems įrenginiams pritaikytos versijos kaina 1,99 JAV dolerio.

 

„Animoto“

Ką galima sukurti. Linksmus filmukus.
Kaip veikia. „Animoto“ filmukus kuria iš Jūsų nuotraukų ar vaizdo įrašų. Nufotografavę ir nufilmavę norimą vaizdą, pasirinkite vieną iš 50 vaizdo stilių, pridėkite vieną iš kelių šimtų siūlomų fono dainų. Šia programėle galima užrašyti nuotraukų pavadinimus, apkirpti vaizdo įrašus, pridėti filmukų įžangines ir užsklandos korteles. Mokama „Animoto Plus“ versija, leidžia kurti ilgesnius filmukus.
Bendrinimo galimybės. Sukurtais filmukais galima pasidalinti socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“, o taip pat žinutėmis ar el. paštu.
Kaina. Bazinė „Animoto“ versija nemokama. „Animoto Plus“ kainuoja 3,65–21,91 Eur atsižvelgiant į sutarties laikotarpį.

 

„WordSwag“

 

Ką galima sukurti. Teksto paveikslėlius.
Kaip veikia. Pirmiausia pasirenkate patinkantį fono paveikslėlį – „WordSwag“ gali pasiūlyti beveik 600 000 nemokamų fonų. Pasirinktiems paveikslėliams galite pritaikyti filtrus. Iš pusšimčio šriftų išsirinkę tinkamiausią, užrašote norimą tekstą. Programėlė, gavusi Jūsų tekstą ir paveikslėlį, automatiškai sukuria maketą. Jeigu maketas nepatinka, pasirenkate vieną iš kitų 5 siūlomų. O jeigu esate labai išrankus, galite sėdėti ir spaudyti kauliuką, kol galiausiai išridensite Jums tinkantį.
Bendrinimo galimybės. Paveikslėliu tiesiogiai galima dalintis „Instagram“, „Facebook“, „Pinterest“ ir „Tumblr“.
Kaina. 4,99 Eur.

 

Tai buvo pirmos penkios vaizdo turinio kūrimo programėlės. Ar naudojate kurią iš jų? Tęsinyje dar šeši ne mažiau geri įrankiai.

Brigita Dovidaitė10+ mobiliųjų programėlių, padėsiančių išsiskirti socialiniuose tinkluose (1)

Išsakyti savo nuomonę

Panašūs straipsniai