ap2.jpg

10+ mobiliųjų programėlių, padėsiančių išsiskirti socialiniuose tinkluose (2)

Pirmojoje dalyje peržvelgėme penkias tekstinių filmukų ir teksto paveikslėlių kūrimo programėles. Ar jau spėjote išmėginti? Šį kartą pristatome dar šešias.

„Ripl“

 

Ką galima sukurti. Animuotus teksto filmukus.
Kaip veikia. Filmukai kuriami iš Jūsų nuotraukų. Galite rinktis ne daugiau aštuonių. Pasirinkę nuotraukas, įrašote tekstą. Galiausiai stilizuojate filmuką. Tam galite rinktis skirtingus animavimo stilius, šriftus ir muziką. „Ripl“ ne tik sukuria filmuką, bet ir seka visus Jūsų skaitytojų paspaudimus, todėl galėsite analizuoti efektyviausius pateikimo būdus. Be to, sukurtus filmukus galėsite išsisaugoti MP4 formatu

Įsigiję mokamą „Ripl Pro“ versiją papildomai gausite šimtus dizainų, galėsite pridėti savo logotipą, turėsite prieigą prie kelių šimtų muzikos įrašų. Taip pat galėsite nustatyti įrašų skelbimo socialiniuose tinkluose atidėjimą.

Bendrinimo galimybės. Filmuku tiesiogiai galima dalintis „Facebook“, „Instagram“, ir „Twitter“.
Kaina. Bazinė „Ripl“ versija yra nemokama. „Ripl Pro“ versijos kaina 10,99–89,99 Eur atsižvelgiant į sutarties laikotarpį. Be to, kūrėjai siūlo „Ripl Pro“ 7 dienas išmėginti nemokamai.

 

InstaQuote

 

Ką galima sukurti. Teksto paveikslėlius.
Kaip veikia. Pirmiausia pasirenkate fono paveikslėlį. Jį galite rinktis iš siūlomų arba naudoti savo pačių fotografuotas nuotraukas. Pasirinkę paveikslėlį, užrašote savo tekstą: išsirenkate šriftą, jo dydį, spalvą, išdėstymą, tarpus tarp eilučių, paryškinate norimus žodžius.
Bendrinimo galimybės. Sukurtais paveikslėliais galima dalintis „Instagram“, „Facebook“ arba „Twitter“. Taip pat juos galima išsisaugoti įrenginyje, todėl galėsite pasidalinti ir kituose socialiniuose tinkluose.
Kaina. Bazinė „InstaQuote“ versija yra nemokama. Papildomus elementus galima įsigyti už 0,72–2,91 Eur.

 

PhotoGrid

 

Ką galima sukurti. Teksto paveikslėlius ir filmukus.
Kaip veikia. Jūs nufotografuojate nuotrauką, o tada duodate valią fantazijai. Galite gaminti nuotraukų koliažą – programėlė siūlo kelis šimtus koliažo šablonų. Galite sukurti skaidrių filmuką net iš 50 paveikslėlių. Galite redaguoti nuotraukas jas apkirpdami, keisdami dydį, pridėdami rėmelį, lipdukus, tekstą, foną, koreguoti šviesumą, kontrastą, spalvų sodrumą ir atspalvį. Be filtrų čia taip pat neapsieita. Paveikslėlius galima išsaugoti JPG ir PNG formatais, o filmukus – MP3, MP4, AAC ir kitais formatais.
Bendrinimo galimybės. Tiesiai iš programėlės paveikslėliais ir filmukais galėsite dalintis „Facebook“, „Messenger“, „YouTube“, „WhatsApp“, „SnapChat“ ir kituose socialiniuose tinkluose.
Kaina. Nemokama.

 

PicMonkey

 

Ką galima sukurti. Teksto paveikslėlius.
Kaip veikia. Nufotografuojate norimą kadrą, o tada programėle jį sutvarkote. Galite retušuoti nuotraukas: sulyginti tekstūrą, pašalinti raukšles, išbalinti dantis. Galite redaguoti nuotraukas: koreguoti šviesumą, kontrastą ir ryškumą, apkirpti, pasukti, paryškinti ir t. t. Programėlė leidžia pritaikyti nuotraukų filtrus. Ant nuotraukos galite užrašyti įvairių spalvų, šriftų ir stilių tekstą. Taip pat galima piešti, pridėti lipdukus. Be to, galima gaminti koliažus, kurti infografikus.
Bendrinimo galimybės. Tiesiai iš programėlės paveikslėliais galima dalintis „Facebook“, „Instagram“, „Twitter“ ir „Pinterest“.
Kaina. Bazinė versija yra nemokama. „PicMonkey Premium“ versija kainuoja 7,99–47,99 Eur atsižvelgiant į laikotarpį.

 

„Over“


Ką galima sukurti.
Teksto paveikslėlius.
Kaip veikia. Pirmiausia nufotografuojate savo nuotrauką arba pasirenkate norimą iš integruotų „Pixabay“ ir „Unsplash“ katalogų. Užrašydami tekstą pasirinkite vieną iš kelių šimtų šriftų. Jeigu siūlomų šriftų nepakanka, galima įdiegti internete rastus. Didelis programėlės privalumas tas, kad visus nebaigtus darbus galėsite išsisaugoti ir grįžti prie jų vėliau. Programėlėje įdiegti nuotraukų redagavimo įrankiai: spalvų ėmiklis, šešėliai, kaukė norimoms paveikslėlio dalims paslėpti. Be to, programėlė padeda parinkti „Facebook“, „Pinterest“, „Instagram“, „Twitter“, „iPhone“, „Apple“ laikrodžiui tinkamiausią formatą.
Bendrinimo galimybės. Tiesiai iš programėlės paveikslėliais galima dalintis „Facebook“, „Messenger“ ir „Twitter“.
Kaina. Bazinė versije yra nemokama. „Over Pro“ versiją galima įsigyti už 9,99 Eur.

 

„Quick“

Ką galima sukurti. Teksto paveikslėlius.
Kaip veikia. Kaip sako programėlės pavadinimas, ji skirta greitam naudojimui. Nufotografuojate nuotrauką, parašote tekstą, stilizuojate jį ir jau galite dalintis. Programėlė gali pasiūlyti 16 teksto šriftų. Teksto dydį, spalvą ir vietą galima lengvai koreguoti.
Bendrinimo galimybės. Tiesiai iš programėlės paveikslėliu galima dalintis „Facebook“, „Instagram“ ir „WhatsApp“. Paveikslėlius taip pat galima išsaugoti įrenginyje, todėl jais galėsite dalintis ir kituose socialiniuose tinkluose.
Kaina. Nemokama. Papildomus elementus galima įsigyti 1,58 Eur.

 

Štai ir visos 11 turinio kūrimo programėlių. Kurias iš jų naudojate Jūs? Kurios pasiteisino, o kurios nepatiko? O gal žinote dar geresnių čia nepaminėtų programėlių? Pirmą straipsnio dalį galite rasti čia.

Brigita Dovidaitė10+ mobiliųjų programėlių, padėsiančių išsiskirti socialiniuose tinkluose (2)

Išsakyti savo nuomonę

Panašūs straipsniai